Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Właścicielem sklepu internetowego pneumaticon.pl jest firma:

"PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA
45-835 Opole Wrocławska 198
Tel 0505874770
NIP 7543072303
REGON 161527863

Bank: ING Bank Śląski oddział w Opolu

06 1050 1504 1000 0091 3479 9007

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy Pneumaticon prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski.
3. Ceny są podane w netto oraz brutto.

 

II. ZAMÓWIENIA

4. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
6. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy PH Pneumaticon w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem
8. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 3 do 7 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
10. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.
11. Nabywca może odstąpić od umowy sprzedaży ze Sklepem Internetowym "www.pneumaticon.pl", bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania produktu.


III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

11. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
12. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę spedycyjną „GLS-Przelewem”. Cena 20,91zł brutto. "GLS-Pobranie". Cena 25.83zł brutto. Za zakupy powyżej 1000zł, przesyłka gratis.

Do wysyłek paletowych korzystamy z usług firmy Patron Service, gdzie cena wysyłki to 100zł brutto.

"Poczta Polska - Przelewem" - 15,69 zł brutto

"Poczta Polska - Pobranie" - 19,70 zł brutto

Możliwość wybrania poczty Polskiej za zakup do kwoty 50 zł .

13. Możliwość odbioru towaru w siedzibie firmy.

 

IV. PŁATNOŚCI

14. Obowiązują trzy rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę PH Pneumaticon a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy PH Pneumaticon podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.

BANK ING Bank Śląski S.A
Oddział w Opolu,
nr konta: 06 1050 1504 1000 0091 3479 9007

"PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA
ul. Wrocławska 198
45-835 Opole

b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

 

V. FAKTURY VAT

15. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej

 

VI. REKLAMACJE

16. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę PH Pneumaticon są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta oraz na życzenie mogą zostać wysłane przed zakupem pocztą elektroniczną.
17. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
18. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności, towar w ramach reklamacji należy dostarczyć wraz z fakturą zakupu oraz kartą gwarancyjną na adres: PH Pneumaticon Wrocławska 198, 45-835 Opole
19. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. 19. W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

 

VII. INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, ze administratorem Państwa danych osobowych jest "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA Ul. Wrocławska 198, 45-835 Opole. To oznacza, ze odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny,zgodny z umową oraz obowiązującymi przepisami.

Należy zapoznać się z nowymi przepisami które znajdują się w pliku: PNEUMATICON - Nowe zasady RODO

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma PH Pneumaticon, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma Ph Pneumaticon zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma PH Pneumaticon - Pneumatyka Przemysłowa. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl