Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

"PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA
ul. Wrocławska 198
45-835 Opole
pneumaticon@pneumaticon.pl
www.pneumaticon.pl

NIP: 7543072303
REGON: 161527863
Bank: ING Bank Śląski oddział w Opolu
06 1050 1504 1000 0091 3479 9007

 

W sprawie zamówień oraz zapytań o produkt proszę o kontakt 
pod adresem e-mail:
 dawid@pneumaticon.pl lub numerem telefonu:  790 874 770

 

Biuro:
Dorota Stopińska
dorota@pneumaticon.pl
tel. kom: 728 108 615

Serwis:
tel. kom: 515 584 885

Dział IT:
Dawid Bojarski
dawid@pneumaticon.pl
tel. kom: 790 874 770

Adam Zagawa
adam.zagawa@pneumaticon.pl 

 

Dział sprzedaży:
Krzysztof Białowąs
krzysztof@pneumaticon.pl
tel. kom: 505 874 770

Krzysztof Tyl
krzysztof.tyl@pneumaticon.pl
tel. kom: 515 584 885

Kacper Piotrowski
kacper@pneumaticon.pl
tel. kom: 690 874 770

 

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl