Urządzenia do piaskowania firmy Rodcraft

Piaskowanie jest procesem prowadzącym do oczyszczenia lub nadania kształtu dowolnej powierzchni przy pomocy materiału ściernego w strumieniu sprężonego powietrza. Stosując odpowiednie urządzenia do piaskowania można osiągnąć efekt bliźniaczy do szlifowania, jednak bez charakterystycznej dla tego procesu szorstkości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo pistolety i inne narzędzia do piaskowania. Stosując którekolwiek urządzenie do piaskowania, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, można być pewnym dobrze wykonanej pracy. Przy jego pomocy oczyścimy powierzchnie pokryte farbą, rdzą czy innego rodzaju zanieczyszczeniami. Jest gwarancją najwyższej jakości podobnie jak inne narzędzia, które znajdą Państwo w naszym asortymencie. Kształtując ofertę skupiliśmy się przede wszystkim na przedmiotach użytecznych, gwarantujących bezproblemową i wieloletnią pracę, dostarczającą wymiernych korzyści. Chcemy dostarczać Państwu urządzenia, które zgodnie z przeznaczeniem zrealizują postawione przed nimi zadania. Jeśli potrzebują Państwo oczyścić powierzchnię przez nałożeniem lakieru, piaskowanie jest doskonałym wyborem. Przewyższa szlifowanie pod wieloma względami, swoim działaniem gwarantując dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Efekt piaskowania zależy od zastosowanych urządzeń, dlatego warto wybrać nasze produkty, które są synonimem wysokiej jakości.

Rodcraft - Odkurzacz pneumatyczny RC 8116

Rodcraft - Odkurzacz pneumatyczny RC 8116
Rodcraft - Odkurzacz pneumatyczny RC 8116

Od ponad 30 lat, firma RODCRAFT jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług. Firma ma siedzibę w Muelheim, w Niemczech, jest jednym z wiodących światowych dostawców narzędzi pneumatycznych i wyposażeń warsztatowych.

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Cena: 255,23 zł (netto: 207,50 zł )
szt.

Rodcraft - Urządzenie do piaskowania RC 8112

Rodcraft - Urządzenie do piaskowania RC 8112
Rodcraft - Urządzenie do piaskowania RC 8112

Poręczne i mobilne urządzenie do piaskowania. Nadaje się do użytku z elektrokorundem i piaskiem do piaskowania o średnicy 0,4 - 0,8 mm.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
szt.

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium