Solidne i ergonomiczne klucze pneumatyczne

Wśród narzędzi, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, swoje miejsce mają klucze pneumatyczne. Dostarczając urządzenia dla profesjonalistów, stawiamy jedynie na produkty o najwyższej jakości, gwarantujące dobrze wykonaną pracę. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy jedynie narzędzia czołowych i uznanych firm, takich jak Chicago Pneumatic, którymi jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami.

Klucze pneumatyczne wykorzystywane są w wielu branżach. Korzystają z nich mechanicy w warsztatach samochodowych, firmy przemysłowe itp. W związku z profesjonalnym podejściem do Klienta, stawiamy jedynie na sprawdzone i pewne rozwiązania.

Oferowane w naszym sklepie narzędzia, nie mogą wpływać negatywnie na wykonywaną pracę. Muszą sprostać, nawet najwyższym standardom. Są środkiem, który gwarantuje dobrze wykonane zadanie. Klucze pneumatyczne, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się nie tylko najwyższą jakością wykonania.

Gwarantują maksymalną trwałość, bezpieczeństwo w trakcie obsługi oraz łatwość użycia wynikającą z faktu, iż producenci stawiają spory nacisk na ergonomię swoich narzędzi. Dzięki spełnieniu powyższych cech, mają Państwo pewność, że robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, zyskają narzędzia umożliwiające wykonanie powierzonych im zadań.

Podkategorie
RC 1/2"
RC 1/4"
RC 3/8"
Rodcraft - Grzechotka 1/2" RC 3100 Rodcraft - Grzechotka 1/2" RC 3100
Producent: Rodcraft
Cena: 306,86 zł (netto: 249,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Rodcraft - Grzechotka 1/4" RC 3000 Rodcraft - Grzechotka 1/4" RC 3000
Producent: Rodcraft
Cena: 422,87 zł (netto: 343,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Rodcraft - Grzechotka 3/8" RC 3005 Rodcraft - Grzechotka 3/8" RC 3005
Producent: Rodcraft
Cena: 418,00 zł (netto: 339,84 zł )
szt.
zobacz więcej

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl