Pilarka taśmowa akumulatorowa

Pilarka akumulatorowa taśmowa to lekkie narzędzie do precyzyjnego i czystego cięcia metalu, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Dzięki swojej kompaktowej obudowie umożliwia pracę w trudno dostępne miejsca. Wykonuje łagodne dla materiału beziskrowe cięcie bez użycia jakiego kol wiek chłodziwa.

Umożliwia komfortową pracę dzięki optymalnemu umiejscowieniu środka ciężkości oraz dużej gumowej powierzchni okładziny uchwytów. Posiada system Metabo Quick który pozwala na szybką i bez narzędziową wymianę brzeszczotów. Pilarka taśmowa ma wbudowane oświetlenie miejsca cięcia co jest dużym plusem przy użytkowaniu w ciemniejszych zakamarkach. Technologia Ultra-M pozwala na największa moc oraz oszczędne ładowanie. Akumulatory posiadają 3 lata gwarancji producenta.

W zależności od konfiguracji maszyn które znajdują się w naszej ofercie mogą się różnić pod względem wyposażenia oraz szczegółów technicznych. Należy zwrócić uwagę na zakres dostawy i opisy produktów, który jest wymieniony w zakresie dostawy.

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium