Odkurzacze akumulatorowe Metabo

Akumulatorowe odkurzacze to kompaktowe urządzenia do odkurzania, odsysania pyłów i wiórów podczas różnych prac. Odkurzacze są przeznaczone do pracy na sucho, posiadające certyfikat zgodności z normami Unii Europejskiej dla pyłów klasy L. Zostały dopuszczone do użytku w przemyśle.

Film pokazowy

Ręczne oczyszczanie - system PressClean, który po naciśnięciu przełącznika oczyszcza filtr mocnym strumieniem powietrza gdy odkurzacze nie są włączone. Dwa tryby pracy - Tryb Eco zapewnia dłuższy czas działania na jednym ładowaniu akumulatorów, oraz tryb Boost który emituje maksymalną moc co zmniejsza czas pracy na jednym ładowaniu.

Odkurzacze akumulatorowe Metabo to świetne rozwiązanie dla każdego rodzaju branży dzięki swojej niezawodności i mobilności można użytkować je bez potrzeby podłączania zasilania sieciowego.

W zależności od konfiguracji maszyn które znajdują się w naszej ofercie mogą się różnić pod względem wyposażenia oraz szczegółów technicznych. Należy zwrócić uwagę na zakres dostawy i opisy produktów, które są wymienione w zakresie dostawy.

Akumulatorowy odkurzacz AS 18 L carcass Akumulatorowy odkurzacz AS 18 L carcass
Producent: Metabo
Cena: 1 035,05 zł (netto: 841,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Akumulatorowy odkurzacz AS 18 L zestaw Akumulatorowy odkurzacz AS 18 L zestaw
Producent: Metabo
Cena: 2 038,73 zł (netto: 1 657,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium