Frezarki krawędziowe akumulatorowe

Akumulatorowe frezarki krawędziowe są najmocniejszymi na rynku bezprzewodowymi frezarkami do ukosowania w metalu faz 45 stopni do 4 mm oraz promieni 2 i 3 mm. Przygotowuje wolną od zadziorów i produktów utleniania powierzchnię która jest optymalna do nanoszenia powłoki lakierniczej bądź malowania proszkowego mającego na celu maksymalne zabezpieczenie antykorozyjne.

Frezarki krawędziowe Metabo posiadają sterownik One-touch który reguluje głębokość frezowania w skokach 0,1 mm bez konieczności użycia narzędzi. Wąska głowica frezarki umożliwia obróbkę w rurach i otworach od 13 mm oraz obróbkę konturów zewnętrznych.

Dużym plusem jest obracany akumulator dzięki któremu można dostać się w trudno dostępne miejsca. Akumulatory mogą być używane przez długi czas oraz mają długą żywotność.

W zależności od konfiguracji maszyn które znajdują się w naszej ofercie mogą się różnić pod względem wyposażenia oraz szczegółów technicznych. Należy zwrócić uwagę na zakres dostawy i opisy produktów, który jest wymieniony w zakresie dostawy.

Aku frezarka krawędziowa KFM 18 LTX 3 RF carcass Aku frezarka krawędziowa KFM 18 LTX 3 RF carcass
Producent: Metabo
Cena: 3 920,63 zł (netto: 3 187,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Aku frezarka krawędziowa KFM 18 LTX 3 RF zestaw Aku frezarka krawędziowa KFM 18 LTX 3 RF zestaw
Producent: Metabo
Cena: 3 589,00 zł (netto: 2 917,89 zł )
szt.
zobacz więcej

Pneumaticon.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl